Autokleebised

Kleebisreklaam autodele ja kujundus.

Autole saab kleebistena kanda firmade logo, kontaktandmeid, disainielemente või katta üleni autokleebistega ( nagu ralliautode või kollaste taksode puhul ).

Autode kleebised on 7 aastase vastupidavusega kleebised mis tavapärasest veidi tugevama kleepuvusega. Tekstilised osad ja logod lõigatakse välja spetsiaalse kleebiste välja lõikamise masinaga ning autokleebised saab lõigata suuruses alates 1 cm kuni 120 cm läbimõõduga elementideni.

honda kleebised

auto kleebised

Trükitud autokleebised sõidukitele

Kleebised saab autodele ka trükkida kas digitaalsest fotost või graafika failist ( tavaliselt coreli või ai fail ). Kuna autosid ja teisi sõidukeid pestakse sageli ja liiguvad erinevates ilmastiku oludes, peaks trükitud autokleebised olema soovitavalt lamineeritud.

Lamineerimine on kleebiste läbipaistva täiendava kaitse kihiga katmine selleks, et autokleebised paremini vastu peaks. Seda tehnikat kasutatakse sagedamini
transpordi teenuseid osutavate firmade puhul, kus kleebiseid tihti pestakse.

Juhul kui kleebistele ei ole valmis kujundust või autokleebiste soov vajab täpsustamist – saame kujunduse ka omalt poolt välja pakkuda, eskiisid ja tavakujundused on tavaliselt tasuta – hinna sees.

Reflektor – helkur autokleebised

Kleebised autodele saavad olla ka helkurina toimivad kleebised – s.t. autokleebised, mis pimedas vastu helgivad. Need sobivad näiteks veokitele või traktoritele tähistuseks, samuti raskeveokite koormakatetele.

traktori kleebis

Magnet kleebised

Autodele on võimalik panna ka magnetiga autokleebised. Need on autokleebised, mis kantakse magnetina toimiva kile sarnasele materjalile ning seda materjali on võimalik autodelt maha võtta igal ajal. Selliseid kleebiseid kasutavad kõige sagedamini transpordi teenuseid osutavad autod (näiteks taksod).

kleebis autol

Kleebiste paigaldus ja kleebiste eemaldamine

Juhul kui kleebised autodele on olemas või on vaja kleebiseid eemaldada või puhastada liimist, siis saame osutada ka kleebiste paigaldust.

kleebised_1