Reklaamtreilerid ja haagisreklaam

Anname rendile reklaamhaagiseid ehk mobiilseid reklaame, koos paigaldusega ja koos reklaamkangaste tootmisega haagisele. Haagisreklaamid võivad olla nii ratastega kui ka mobiilse reklaami nime all ilma ratasteta –

mõõtudega 6 x 3 meetrit, 4 x 2 meetrit, 4 x 1,5 m või 3 x 2 meetrit

 Reklaamtreiler 3 m x 2 m
Reklaamtreiler 3 m x 2 m

Reklaamhaagis 3 x 2 m

Lisaks reklaamkonstruktsioonile pakume ka reklaami kohale viimist, toodame vajadusel reklaamkanga haagisele ning aitame haagisreklaami kui välireklaami kooskõlastamisel linnaga või vallaga.

Haagiseid saab rentida üksikuna või mitme kaupa – poliitiliste ja muude ürituste korraldamiseks, kaubanduslike kampaaniate läbiviimiseks.

Reklaamhaagis 6x3 meetrit ratastel
Reklaamhaagis 6×3 meetrit ratastel

Reklaamtreileritele kehtib Tallinna linnas topelt – reklaamimaks, seega mida väiksem haagis seda väiksem reklaamimaks. Samas on Tallinna lähiümbruses valdasid kus reklaamimaks haagistele on väiksem või puudub üldse.

Kui enam levinud haagised on mõõduga 6 x 3 meetrit, siis meie haagiste mõõdud on 3 x 2 m kahepoolsena ja 4 m x 1,5 m kahepoolsena ning 4 x 2 m .

 

 

Reklaamtreiler 4 m x 2 m
Reklaamtreiler 4 m x 2 m

 

Reklaamhaagiste asukohad on tihtipeale linnal ära määratud ning kõige enam levinud asukohaks on parklad. Samas on ka teised asukohad võimalikud, kuid nende eksponeerimiseks peaks olema linnavalitsuse luba.

Haagistele kinnitatakse kangad tavaliselt plastikust klambritega ning pingutatakse raamide vahele, seespool raami on mõnikord ka raskusteks kivid, et tuul haagist ümber ei puhuks.

Saame haagisreklaami nii kohale viia kui ka eksponeerimise perioodi lõppedes ära viia.

Reklaamtreilerite asukohtade kooskõlastamiseks tuleks esmalt pöörduda kohaliku linnaosavalitsuse või vallavalitsuse välireklaami spetsialisti poole.