Plakatid, sildid ja teeviidad

Reklaamtahvlid

Plakatid ja reklaamtahvlid tehakse tavaliselt plastikust plaadist. Erineva suurusega plakatite tegemiseks kasutatakse ka erinevaid materjale ja plaate – mida suurem on tahvel seda paksem võiks olla reklaamtahvel. Väiksemate siltide ja teeviitade tegemisel kasutatakse tavaliselt kärgplastikust või pvc plastikust plaate mille paksus on 5 mm , 8 mm või 10 mm.

Kärgplastikust plaadist ( BIP – plaat ) on reklaamtahvlid odavamad ja kergemad , kuid materjal ei pea vastu raskemates oludes ning seda plaati on ka võimalik kergemini kahjustada.

PVC plaati või alumiinium plaadi materjali kasutatakse ka tänutahvlite tegemiseks.

plakatid

Reklaamtahvel

Plakatitele ja reklaamtahvlitele saame kanda nii lõigatud reklaamkleebiseid kui ka trükitud kleebiseid , kaasa arvatud fototrüki kleebiseid. Reklaamtahvlid paigaldame tavaliselt kruvidega puidust aluspinnale või pleki pindadele ning õhematele metallpindadele.

ehituse plakat

Ehitusobjekti plakat kõrgusega 5,5 m metallkonstruktsiooniga, koos kujundusega ja paigaldusega hind 15500 krooni + käibemaks.

Ehitusobjektide puhul ja EL-i ja riigi poolt toetatavatel ehitusobjektide infotahvlitel on ka omad nõuded, mis info peab olema tahvlil ja ka kujunduse osas

Reklaamtahvel seinal, 15 meetri kõrgusel, koosneb kahest eraldi plastikust tahvlist, mis kaetud kleebistega.

reklaamtahvel seinal

Juhul kui plakatitele ei ole valmis kujundust , siis tegeleme ka plakatite kujundustöödega.

menüü tahvel plakat

Toidukoha

menüü tahvel – trükitud kleebis plastikust plaadil.

reklaamtahvel

Helkivad kleebised.

Plakatitele saame kanda ka helkivaid kleebiseid mis pimedamates tingimustes helgivad. Selliseid kleebiseid kasutatakse tavaliselt liiklusmärkidel ja muudel suunaviitadel ja reklaamtahvlitel.

reklaamtahvel kauplusele

Trükk plaadile.

Reklaamtahvleid ja plakateid saab teha ka otse plaadile trükina. See võiks olla otstarbekas suurte pindade puhul ning juhul kui neil on piisavalt suur vaatekaugus – plaadile trükk ei ole tavaliselt nii terav kui kleebisele trükk.

maja aadressi silt

Maja aadressi silt.

Reklaamtahvlite paigaldus

Plakateid saab kanda seinale ja konstruktsioonide külge ning lisakonstruktsioone tehes ka näiteks hoonete katusele. Tavaliselt kinnitatakse reklaamtahvel kruvidega nii plekile, puust seinale , kuid saab kasutada ka kahepoolset kleepivat teipi väiksemate plaatide ja näiteks majajuhtide seinale kleepimiseks. Osutame ka paigalduse ja hoolduse teenust lisaks tootmisele – teeme näiteks parandustöid, vahetame kleebiseid ja kirjasid.