Reklaamkangas kui meeldetuletus

Korterelamu pani tähtaja ületanud ehitajale tellingute peale hoiatuseks reklaamkanga.

Delfi kirjutab, et Soo tänav 9 korteri elanikud panid oma maja tellingutele üles hoiatava reklaamkanga OÜ Veluur suhtes. Arendaja ei olnud pikema aja jooksul oma kohustusi täita ja on töödega tähtaegadest üle läinud.

Elanikud kirjutavad kanga peal, et teiste majade elanikud ei võtaks vastu uusi töid sellelt firmalt enne kui Soo tänava majaga on asjad ühele poole saanud.

Delfi pilt hoiatava sisuga reklaamkangast
Delfi pilt hoiatava sisuga reklaamkangast

Kangal on ka kirjas, et arendaja on aastast 2012 juba pööningut välja pidanud arendama, aga tänaseks ehk 2015. aasta sügiseks ei ole töödega valmis saadud ning tööde lõpetamist samuti ei paista. Suurelt on pandud kangale firma juhi nimi ning hoiatus.

Samas kanga üle panemiseks peaks siiski olema Tallinna linnavalitsuse luba ja tõenäoliselt tuleks selle eest ka reklaamimaksu maksta ning deklareerida eelnevalt linnaga, et selline kangas pannakse üles panna.

Artiklis ütleb töödega võlgu olev isik ise, et kavatseb pöörduda linnavalitsuse ja munitsipaalpolitsei poole, sest tegu olevat tema isikuandmete ebaseadusliku töötlemisega, milleks peaks eelnevalt olema isiku enda nõusolek.